Zobacz temat
 Drukuj temat
Opinie o wykładowcach
eloofka
coraz bardziej podobają mi się moi wykładowcy Grin

MonikaOtylia
p.Wachowski robi trudne zaliczenia... Bardzo miły i uprzejmy,ale potrafi się wkurzyć i zrobić wejściówkę... Posiada ogromą wiedzę i można dowiedzieć się od Niego wielu ciekawych rzeczy....

MonikaOtylia
p. Aleszczyk ... Hmmm na pierwszym moim egzaminie zwalniał wszystkie oceny... pisały tylko osoby,które z ćwiczeń miały 3. Natomiast na drugim zwalniał tylko 5 i 4,5 nom i jednego Pana Prezesa (który podobno miał 4 z zaliczenia Smile) Czasami sparwdza obecność. Bardziej zwraca uwagę na liczbę wejść do extranetu i czas przebywania na jego kursie. Potrafi na zajęciach indywidualnie wyczytać osobę i przepytać dlaczego nie korzysta z jego materiałów. Zajęcia baaaardzo interesujące ... Niespotykane poczucie humoru p.Aleszczyka umila zazwyczaj 45minutowy wykład.

MonikaOtylia
p.Karpiński ... Hmmm egzamin wyłącznie z materiałów jakie podaje na wykładach... z tego co pamiętam to nie zamieszczał ich w extranecie dlatego własne notatki były bardzo cenne. Rok temu na egzamin przyprowadził chyba całą swoją rodzine było ich chyba z 5-6 ... Ściągać było ciężko dlatego wiele osób nie zdało.. Podobno na poprawce dawał te same testy i był już tylko z żoną.. Smile

Ewi89
Może ktoś powiedzieć coś na temat - dr hab. A. Czabański

Web
Ewi89
albo o W. Paczkowski??

Web
Benek
MonikaOtylia napisał(a):
p.Karpiński ... Hmmm egzamin wyłącznie z materiałów jakie podaje na wykładach... z tego co pamiętam to nie zamieszczał ich w extranecie dlatego własne notatki były bardzo cenne. Rok temu na egzamin przyprowadził chyba całą swoją rodzine było ich chyba z 5-6 ... Ściągać było ciężko dlatego wiele osób nie zdało.. Podobno na poprawce dawał te same testy i był już tylko z żoną.. Smile

A to jestem w szoku oo. W tym roku pełna kulturka, żonka udawała, że niczego nie widzi Wink

Web
SoQl20
Paczkowski - trzeba sie bardzo postarac zeby nie zaliczyc kola (zwlaszcza drugiego podejscia) ,a co do zajec to nie wiem jak prowadzi bo nigdy nie bylem

anka_88
ogólnie mało osób chodziło na jego zajęcia

Ewi89
Oo to fajnie Smile

Web
Mysia
u Pana Paczkowskiego pierwsze podejście zerowe dużo osób nie zdało, ale drugie już wszyscy zaliczyli. Tylko dopytywał te osoby, które nie zdały. Więc spoko Smile

MonikaOtylia
Żona Pana Karpińskiego jest bardzo miła... Tak jak olivka napisała udaje, że nie widzi Smile

B06US
na ue za ściąganie jest automatycznie kibel...

Web
hs89
eloofka napisał(a):
dr A. Kozłowska- Makroekonomia

nie wiem jak cwiczenia, ale wyklady byly ok, na ostatnim wykladzie wpisala nazwiska osob obecnych, powiedziala ze uwzgledni to przy ocenianiu , tzw doda moze punkt czy cos takiego Wink

Web
lu
1. Nauka o organizacji - mgr Magdalena Dolata
2. Marketing - dr Grażyna Nowaczyk
3. Prawo gospodarcze - mgr Robert Ruskowiak
4. Mikroekonomia - dr Anna Kozłowska
5. Socjologia - dr hab. Adam Czabański
6. Marketing - mgr Jolanta Roszczenko
7. Nauka o organizacji - dr inż. Katarzyna Ragin-Skorecka
8. Podstawy finansów - dr Janina Kotlińska

eloofka
Pani Pomianowska z matematyki finansowej słyszałam że bardzo fajna babeczka wszystko jasne wytlumaczy i przyjazna dla studenta czy to prawda ?Smile i Czy Pan Borowiec z makroekonomii jest do przejscia na cwiczeniach ?Grin

Misia27
A co sadzicie o Pani mgr Małgorzata Mikulicz od jezyka angielskiego i pani mgr Małgorzata Ulanicka? Pfft

Misia27
dr Ewa Badzińska - makroekonomia
dr Janina Kotlińska- podstawy finansow
Co sodzicie o tych Paniach? Pfft

monia
Co do Pani Pomianowskiej to prawda. Bardzo dobrze tłumaczy zadania. W razie jakichkolwiek pytań zawsze służy pomocą studentowi. Nie musicie się akurat jej obawiać. Miałam już z nią matematykę i matematykę finansową - tak szczerze mówiąc nie chciałabym mieć zajęć z innym profesorem. Jest pozytywnie nastawiona do studenta. Ale uczyć się trzeba Wink

monia
O ile mnie pamięć nie myli u mgr Roberta Ruskowiaka był test na zaliczeniu z materiału obowiązującego na wykładzie.

Przejdź do forum: